خرید اینترنتی آموزش دفاع شخصی آقایان و بانوان

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته ورزشی استفاده شده

این مجموعه برای کسانی که قصد دفاع شخصی از خود دارند پیشنهاد می شود

مجموعه استثنایی آموزش دفاع شخصی برای علاقه مندان این رشته و کسانی که به فکر دفاع ازخود با این رشته ورزشی هستند

defense (1) 

               

هر پکیج به قیمت فقط 11800 تومان!              شماره مجوز: ۹۷۸۶۰۰۵۰۹۶۳۶۱

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

با خرید این مجموعه استثنایی همیشه آماده دفاع از خود باشید

ساخت وبلاگ | ساخت سایت

آموزش دفاع در برابر سلاح گرم

وقتي كه كسي شما را با اسلحه تهديد مي كند بهترين كار اين نيست كه سعي كنيد اسلحه را از دست او بگيريد اما زماني است كه مطمئن هستيد كه مي خواهد شليك كند اسلحه روي پيشاني شماست و فقط چند لحظه براي دفاع از خود فرصت داريد در صورتي كه اين چند لحظه ارزشمند را هم از دست بدهيد احتمالاً او شليك خواهد كرد در چنين مواقعي اگر كمي تمرين داشته باشيد به راحتي مي توانيد جان خود را نجات دهيد چون در اين موقعيت اشتباه ممكن است به قيمت جان شما تمام شود در اين مقاله آموزش دفاع شخصي در برابر يك كلت يا اسلحه كمري را آموزش مي دهيم.

خوب در ابتدا فرض كنيد كه مهاجم اسلحه خود را روي پيشاني شما قرار داده است در چنين مواقعي همانطور كه در ديگر آموزش هاي كراوماگا هم بارها تكرار شده است بايد ابتدا قسمتي از بدن خود را كه در معرض خطر قرار گرفته است از مسير گلوله خارج كنيد. و اينجا سر شماست كه در معرض خطر قرار دارد و بايد سر خود را از مسير گلوله خارج كنيد و هم زمان هر دو دست خود را مانند شكل از زير اسلحه به سمت بالا هل دهيد و با پا همانند شكل ضربه اي به نقطه حساس حريف وارد كنيد در همين حين بايد انگشت هاي بالايي را اسلحه قفل كنيد و اسلحه را در اختيار بگيريد.

defense.royablog.ir (2)defense.royablog.ir (3)

 اكنون اسلحه در دستان هر دوي شماست و كافيست با چرخاندن اسلحه به سمت خودش و هل دادن اسلحه به سمت شكم حريف اسلحه را از دستان او خارج كنيد در اين حالت انگشتان حريف شل شده است و با يك كشش به سمت عقب مي توانيد اسلحه را در دستان خود بگيريد.

defense.royablog.ir (4)

defense.royablog.ir (5)

و باز هم مانند ديگر آموزش هاي دفاع شخصي كراوماگا بايد از حريف فاصله بگيريد تا حد امكان سعي كنيد با اسلحه خودش به او شليك نكنيد.

علي يزدي مقدم


برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۷ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : مربي دفاع شخصي | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :